" Negatywne działanie, które wykonałeś, powraca teraz i wnika w Ciebie,
ponieważ dźwięk współbrzmi z hasłem, który go wytworzył a odbicie współgra z formą."
- Budda o karmie


czwartek, 6 lutego 2014

...Clarisonic Mia 2 u Paulosi :D...

...O tak, nareszcie jest u mnie. Mowa oczywiście o szczotce do mycia twarzy Clarisonic Mia 2. Bardzo długo zastanawiałam się nad kupnem tej szczotki, czytałam recenzje oraz oglądałam filmiki. Denerwowała mnie cena urządzenia, bo w Sephorze trzeba za nią zapłacić ok 600 zł. Dla mnie to zdecydowanie za dużo.


Pewnego razu dostałam oferty z Gruponu i wśród nich była oferta właśnie na szczotkę. Musiałam przetrawić czy nie ma tutaj jakiejś podpuchy - bo cena wynosiła 349 zł, za mało myślę. Strona Grupon przekierowywała na stronę internetową jakiegoś sklepu, który nie tylko takie szczotki sprzedaje. Postanowiłam zaryzykować, pomyślałam że jeśli coś mi się nie spodoba oddam ją. Faktem jest że na szczotkę czekałam ok 3 tygodnie, co jest moim zdaniem dużą przesadą. Później dowiedziałam się, że opóźnienia wynikają z jakimiś kłopotami z Gruponem itp.


Gdy tylko przyszła od razu zbadałam, czy kartonik nie był otwierany itp, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Zdecydowałam się aby ja zatrzymać.Wybrałam oczywiście wersję białą, bo to mój ukochany kolor. Na rozległą recenzje należy jeszcze poczekać, bo nie wiem co to cudo potrafi. Mam nadzieję, że będę nią zadowolona. A Tobie jak się ona Patrosiu podoba? Chcesz ją wypróbować? Chcesz za kilka tygodni dokładną recenzję?


A na koniec mój mały czyściutki koziołek :D...


2 komentarze:

 1. wow nie wierze ;o tez chce <3333
  i chce recezje za pare tygodni *.*

  haha Doktorek <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...Uzyjesz sobie jej jak bedziesz u mnie i zadecydujess czy ci sie podoba ;D on tak po spacerze wygladal ;D...

   Usuń