" Negatywne działanie, które wykonałeś, powraca teraz i wnika w Ciebie,
ponieważ dźwięk współbrzmi z hasłem, który go wytworzył a odbicie współgra z formą."
- Budda o karmie


piątek, 27 grudnia 2013

...Prezenty wspólne :)...

...Hejka, jak Wam minęły święta? My w pierwszy dzień świąt graliśmy w różne gry planszowe i było super. Później z Bartka Rodzicami pojechaliśmy do jego cioci. Tam też spędziliśmy miło czas. A wieczorem poszliśmy na małe piwko do Rolanda.


Drugi dzień świąt spędziliśmy u Bartka Babci, jednak nie siedzieliśmy tam długo, bo musieliśmy wracać do domku. Trzeba było tutaj trochę nagrzać, bo nie było nas parę dni.

Tak jak pisałam wcześniej pokażę Ci prezenty które dostaliśmy wspólnie.

Serduszka z wikliny

Podkładki pod szklanki i np garnek

Lindor z białej czekoladki

Ręczniki i haczyki w kształcie drewnianych serduszek

Cały kilogram śliwek w czekoladzie

Ręczniki oraz Golden Drop

Może napiszę kilka słów o Golden Drop: jest to połączenie oleju rzepakowego oraz lnianego. Jest to substytut masła, ma jego aromat i smak, ale jest o wiele zdrowszy od prawdziwego masła. Olej ten nadaję się do smażenia, pieczenia, sosów oraz wypieków.  Posiada wiele atestów i certyfikatów. 


W sumie bardzo chciałam przetestować ten produkt już wcześniej, ale nie miałam jakoś okazji. Jest on dość drogi, więc nie chciałam na niego wydawać pieniędzy. Mikołaj wie, co chcę testować i pewnie dlatego to dostałam. 

Buźiaczki :**...


1 komentarz:

  1. Fajnie prezenty :* mam nadzieje ze wszystko ok u Ciebie :* my tez milo spedzilismy czas ale jak wiesz bardzo sie cieszymy na nastepny rok kiedy bedziesz z nami <3 wtedy to beda Swieta :*


    Milego Dnia :*

    OdpowiedzUsuń